Яремчук зіграв за Валенсію в матчі Кубку Іспанії: відома оцінка українця за поєдинок

Переглядів 8697
Роман Яремчук. Фото: Google
28-річний український форвард Роман Яремчук зіграв за Валенсію в кубковому поєдинку проти Сельти. Галісійці здобули виїзну вікторію з рахунком 3:1.

Сьогодні, 17 січня, в рамках 1/8 фіналу Кубку Іспанії Валенсія на «Местальї» приймала Сельту. Український форвард «кажанів» Роман Яремчук залишився на лаві запасних, не потрапивши до основи валенсійців на цей поєдинок.

Галісійці виграли цей матч із рахунком 3:1. На реалізований пенальті у виконанні Хосе Вайя на 29 хвилині Сельта відповіла точними ударами від Лука Де ла Торре (13 хвилина) та від Анастасіоса Дувікаса, який оформив дубль, забивши одинадцятиметровий на 18 хвилині та залишивши ще один автограф у воротах опонента на 80 хвилині.

Яремчук з’явився на полі на 76 хвилині, замінивши Герру. Результативними діями українець не відзначився.

Від порталу статистики SofaScore український нападник отримав оцінку 6,8. Це середній бал серед усіх футболістів Валенсії. Українець перевершив оцінки восьми інших футболістів валенсійської команди.

Яремчук зіграв уже 17 матчів за іспанську команду, записавши до свого активу один гол та один асист.

• У турнірній таблиці іспанської Ла Ліги Валенсія з 29 очками в активі посідає восьме місце.
  • У січні на валенсійців чекають також поєдинки чемпіонату Іспанії проти Атлетіка Більбао (20.01) та мадридського Атлетіко (28.01).