Забарний жорстко провалився в АПЛ: Борнмут вів у рахунку і примудрився програти одному з аутсайдерів

Переглядів 700
Ілля Забарний. Фото: Getty Images
У матчі 32-го туру чемпіонату Англії Лутон зустрічався з Борнмутом. Команда українського центрального захисника Іллі Забарного втратила перемогу наприкінці гри.

У суботу, 6 квітня, Лутон приймав Борнмут у матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги. Попередня зустріч цих команд закінчилася епічним камбеком «вишень» (4:3), які після першого тайму поступалися 0:3.

Український захисник гостей Ілля Забарний вийшов у стартовому складі команди та провів на полі увесь матч.

Перший тайм поєдинку пройшов без голів, забивали лише у другій 45-хвилинці.

Відкрив рахунок півзахисник Борнмута Маркус Таварньє, який вразив ворота Томаса Камінскі на 52-й хвилині.

Лутон відповів забитим м'ячем Джордана Кларка. А вже наприкінці основного часу гри Карлтон Морріс своїм голом приніс команді перемогу. В цьому моменті напряму винен Забарний, який програв дуель свому опоненту.

Чемпіонат Англії, 32-й тур

Лутон – Борнмут – 2:1 (0:0)

Голи: Кларк, 73, Морріс, 90 – Таварньє, 52

• Забарний провів за Борнмут 36 поєдинків в усіх офіційних турнірах, забивши один гол.
  • Борнмут наразі посідає 12 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 41 заліковий пункт.
  • Лутон перебуває на 18 сходинці, набравши за 32 матчі 25 очок. Це перша перемога команди в усіх турнірах з 30 січня 2024 року.