Захисник збірної України нагадав про себе в Європі: відео епічної помилки біля власних воріт

Переглядів 2226
Євген Чеберко. Фото: Google
Український захисник Осієка Євген Чеберко став автором кумедного автоголу в контрольному матчі проти команди Широкий Брієг з Боснії та Герцеговини.

На 33-й хвилині матчу Євген без тиску з боку суперника відпасував на воротаря, але той не зміг жорстко поставити ногу, через що дозволив шкіряному залетіти у власні ворота.

Чеберко з'явився на полі з перших хвилин. Матч завершився перемогою боснійців з рахунком 3:2. Осієк через вилучення на 72-й хвилині догравав матч у меншості.

За пів року у Хорватії Чеберко провів 42 матчі, забив один м'яч та віддав один асист. Зазначимо, що в Осієк Чеберко потрапив з австрійського ЛАСКа, куди гравець перейшов із Зорі.

У жовтні 2020 року провів один матч за збірну України. Дебют Чеберка припав на товариську гру проти Франції, де знекровлена команда Андрія Шевченка отримала сім голів від чинних чемпіонів світу.

До вашої уваги пропонуємо ексклюзивне інтерв'ю «УФ» колишнього гравця збірної України, а нині футболіста Зорі Богдана Бутка за цим посиланням.