«Завадила моя гордість»: колишній талант Металіста пояснив, чому не зміг заграти в Європі

Переглядів 5981
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
«Завадила моя гордість»: колишній талант Металіста пояснив, чому не зміг заграти в Європі
Артем Радченко. Фото: Google
Артем Радченко, який є уродженцем Харкова, а зараз захищає кольори мальтійського Хіберніанса розповів, чому йому не вдалося розкритися в Європі.

Артем Радченко думає, що у Хайдуку йому завадила розкритися гордість, адже футболіст вважав, що готовий грати, але тренер був іншої думки.

«У Хайдуку вважаю, що завадила, напевно, моя гордість, молодий вік. Хотів прийти й одразу грати, але тренер робив ставку не на мене. Думаю, якби тоді був розум такий як зараз, то все було б по-іншому. Однак, це вже досвід. Були великі амбіції раніше. Я вже кілька ігор зіграв у Лізі Європи, у Металісті тренувався з гравцями дуже високого рівня, яких у Хайдуку тоді не було й близько». 

Український футболіст помітив, що до нього ставляться не так, як до хорватів у місцевому клубі. На його думку, через це в нього трохи  «поїхала голова».

«Здавалося, що зараз одразу почну грати, але коли ти переходиш у будь-яку команду в Європі, там до легіонерів ставляться зовсім не так, як в Україні. Наприклад, у Хорватії спочатку є свої вихованці, а потім уже іноземні футболісти. Тому в якийсь час від цього «поїхала голова», так скажемо», — заявив Радченко для Sport.nv.

  • Загалом за Хайдук українець провів шість матчів, але не зумів відзначитися гольовими діями.
  • Також у кар'єрі Радченка були виступи за такі команди, як Говерла, Миколаїв, Перемога та словацький Фомат.
  • Радченко виступав за молодіжну збірну України (п‘ять матчів, два голи).
  • Хіберніанс у турнірній таблиці чемпіонату Мальти посідає сьоме місце, маючи в активі 18 очок після 12 матчів.
X