Жирона знову виграла та вийшла на перше місце в Ла Лізі: відомі оцінки Довбика та Циганкова

Переглядів 23183
Циганков, Довбик і їх партнери радіють голу. Фото: Google
Українські футболісти Артем Довбик і Віктор Циганков взяли участь в переможному поєдинку Жирону, яка виявилася сильнішою за Сельту (Віго).

27 жовтня відбувся матч 11 туру Ла Ліги між Жироною та Сельтою. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь каталонців. Єдиним голом на 90+1 хвилині відзначився венесуелець Янхель Еррера.

Український форвард господарів Артем Довбик вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 67 хвилин, після чого був замінений на Крістіана Стуані. Українець Віктор Циганков з'явився в грі на 79 хвилині, замінивши Арно Мартінеса.

Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored поставив оцінки футболістам. Довбик отримав 6.1 балів, а Циганков – 6.2. Найкращим гравцем поєдинку став автор переможного забитого м'яча Еррера (8.2).

• Жирона з 28 очками в активі вийшла на перше місце в чемпіонаті Іспанії. Другий Реал має 25 балів, а третя Барса – 24.
  • Наступний поєдинок команда Довбика та Циганкова зіграє в рамках Кубка Короля з Сан-Роке (01.11).
  • Наступний матч в Ла Лізі Жирона зіграє з Осасуною (04.11).