«Жироні його не вистачало»: реакція ЗМІ Іспанії на безрезультативні дії Довбика та Циганкова у матчі з Сельтою

Переглядів 3928
Павло Клименко Павло Клименко
Артем Довбик та Віктор Циганков. Колаж: УФ
У п'ятницю, 27 жовтня, Жирона приймала Сельту в рамках 11-го туру чемпіонату Іспанії. Команда українських легіонерів – Артема Довбика та Віктора Циганкова – святкувала перемогу (1:0).

Український нападник Артем Довбик вийшов у стартовому складі господарів і був замінений на 67-й хвилині, а хавбек збірної України Віктор Циганков вийшов на заміну на 79-й хвилині.

Довбик та Циганков не відзначилися результативними діями у матчі проти Сельти. Іспанська преса оцінила гру українських футболістів у цьому поєдинку.

Sport.es

Довбик. Українець старався, але не реалізував кілька моментів, які мав. Він був замінений за рахунку 0:0.

Циганков. Повернувся після травми і не встиг себе проявити.

Mundo Deportivo

Довбик. Майже не мав небезпечних моментів, і команді його не вистачало.

Циганков. Українець повернувся до команди після майже місячної відсутності через травму.

• Довбик у цій кампанії забив п'ять м’ячів і віддав дві результативні передачі в 11 матчах за Жирону.
  • Циганков у нинішньому сезоні провів за каталонців дев'ять матчів: один гол, одна результативна передача.
  • Жирона після цієї перемоги тимчасово йде на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 28 очок.