Жовта картка та асист: Сидорчук долучився до перемоги Вестерло, який став лідером чемпіонату Бельгії

Переглядів 462
Сергій Сидорчук. Фото: Google
Український півзахисник Вестерло Сергій Сидорчук успішно вийшов на заміну в поєдинку другого туру бельгійської Ліги Жупіле проти Мехелена.

Третього серпня в рамках другого туру елітного дивізіону чемпіонату Бельгії-2024/2025 Мехелен приймав на своєму стадіоні Вестерло.

Український опорний півзахисник гостей Сергій Сидорчук з'явився на полі в другому таймі на 71 хвилині, коли його команда вела в рахунку 2:1.

У підсумку українець спочатку отримав жовту картку, а потім зробив асист на Алькосера. Вестерло після цього пропустив та забив ще один м’яч, здобувши перемогу з рахунком 4:2.

Ліга Жупіле. Другий тур

Мехелен — Вестерло 2:4

Голи: Сторм, 64, Пфлюке, 87 (пенальті) — Мадсен, 17, Вушкович, 35, Алькосер, 78, Фріган, 90+4.

• Завдяки цій перемозі Вестерло з шістьма очками в активі лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.
  • У першому турі Вестерло виграв у Серкль Брюгге (3:0), а Сидорчук весь матч провів у запасі.
  • Тепер команда, за яку виступає українець, зіграє десятого серпня проти Юніона Сент-Жилуаз.