«Зробили зарплату, як до війни в Олімпіку»: український футболіст розповів, де він працює і скільки отримує

Переглядів 1327
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Зробили зарплату, як до війни в Олімпіку»: український футболіст розповів, де він працює і скільки отримує
Антон Калайтан. Фото: Instagram
Колишній футболіст низки українських клубів Антон Калайтан розповів, як почав заробляти більше гравців УПЛ у маркетинговому бізнесі. Відомо, де зараз працює вінгер.

Вихованець київського Арсеналу Антон Калайтан знайшов себе в іншій справі, про що і розповів в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол».

«Я стикнувся із тим, що футбол і фінанси у наш час не надто поєднуються. Перші пів року після початку війни я жив на старі збереження, а потім зрозумів, що прийшов час шукати себе у якійсь іншій сфері. Окрім футболу, я вмів добре спілкуватися із людьми та мав хорошу англійську, бо раніше багато подорожував.

Буквально з першої співбесіди потрапив в американську маркетингову кампанію Diogenes, яка базується у Києві. Завдяки зручному графіку, я мав можливість зранку тренуватися із командами. Так у якийсь момент футбол перестав бути моїм основним джерелом доходу». 

Калайтан поділився деталями того, чим саме він займається у Diogenes.

«Спочатку моїм завданням було спілкуватися із клієнтами. 98% наших клієнтів – це американці, які продають свої товари на Amazon. Наша агенція допомагає їм робити рекламу, маркетинг стратегії, контент і тому подібне. Я із нуля вчився, як спілкуватися. Бо спілкування з українцями та американцями дуже різне за своєю специфікою.

Поступово виходило все краще, і мене перевели у відділ продажів. Я почав проводити онлайн-зустрічі, на яких я мав зрозуміти, що хочуть клієнти, скільки готові заплатити та як ми можемо їм допомогти. У цій ролі я працював місяця чотири, і мене підвищили до голови департаменту».

Звісно, ексфутболіст Металіста 1925 не оминув і тему зарплат, назвавши суми, які фігурували у його доходах.

«Тут мені одразу зробили зарплату, як до війни в Олімпіку – тисячу доларів. Коли перейшов у відділ продажів, то почав ще й отримувати бонус за кожного нового клієнта. Зараз я маю зарплатню приблизно у три рази вищу за початкову.

Це дохід на рівні футболістів, які грають у середняках УПЛ. Мої друзі виступають у Вересі та Оболоні й заробляють менше, ніж я», – сказав Калайтан для «УФ».

  • 25-річний вінгер виховувався в академіях Арсеналу з Києва, а також румунських ФКСБ та Астри.
  • Після цього він виступав за німецькі Кобленці і Теніс Боруссію Берлін, українські Рубікон, Металіст 1925, Буковину, донецький Олімпік і Штурм Іванків.
  • Наразі він окрім діяльності у компанії Diogenes грає за аматорське Полісся Ставки.