«99 відсотків нашої команди дуже хотіли перемогти»: Ротань прокоментував матч з лідером УПЛ

Переглядів 14042
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«99 відсотків нашої команди дуже хотіли перемогти»: Ротань прокоментував матч з лідером УПЛ
Руслан Ротань. Фото: Google
42-річний Руслан Ротань, який очолює Олександрію, висловився стосовно того, що його підопічні поступилися криворізькому Кривбасу на його полі.

Головний тренер Олександрії Руслан Ротань поділився думками після гостьової поразки від криворізького Кривбасу (1:2) у матчі 16 туру УПЛ.

«99 відсотків нашої команди дуже хотіли перемогти, вони зараз спустошені. Вони заслуговували на перемогу. Але є таке поняття, як халатність. На жаль, такі поразки також трапляються у футболі», – сказав Ротань під час пресконференції.

Також коуч олександрійців додав такі слова:

«У нас на 90 відсотків нова команда, яка складається з молодих футболістів. Це стратегія клубу. Тому я тут, і дуже хочу, аби наша молодь прогресувала. Якщо не брати результат, то вони стають сильніші з кожним днем. Вони набивають «шишки». Щодо такого нашого турнірного становища, то це питання часу. Я в цьому впевнений».

  • Після цього матчу Кривбас із 33 очками в активі вийшов на перше місце в УПЛ, у другого Дніпра-1 також 33 бали. Олександрія з 13 балами посідає 13 позицію.
  • Наступний матч Кривбас зіграє поти Зорі (09.12). Олександрія в наступній зустрічі протистоятиме Металісту 1925 (11.12).