Арбітри «вкрали» три пенальті в Шахтаря? Срна роздратований суддівством у матчі проти Олександрії
У матчі-відкритті 19-го туру української Прем’єр-ліги Шахтар на виїзді здобув мінімальну перемогу над Олександрією (1:0). Проте портивний директор клубу Даріо Срна в Instagram публічно висловив своє невдоволення суддівством.
Єдиний м’яч у поєдинку в другому таймі забив нападник донеччан Лассіна Траоре. Однак попри здобуті три очки, після фінального свистка в таборі «гірників» залишилися питання до роботи арбітрів.
У Stories хорват показав три моменти, які, на його думку, могли завершитися призначенням пенальті у ворота Олександрії. Два з них були пов’язані з можливими порушеннями правил проти автора голу Лассіни Траоре, ще один – із ймовірним влучанням м’яча у руку гравця суперників у штрафному майданчику.
Таким чином Срна дав зрозуміти, що вважає рішення арбітрів у цих моментах суперечливими, навіть попри перемогу Шахтаря у матчі.
- Шахтар, здобувши чергову перемогу, зміцнив своє лідерство у турнірній таблиці УПЛ. Наразі відрив донеччан від ЛНЗ складає шість очок (44 проти 38), хоча у команди Віталія Пономарьова залишається гра в запасі.
- Попереду на Шахтар чекає єврокубковий поєдинок. Команда Турана на виїзді зійдеться з польським Лехом з Познані. Матч запланований на четвер, 12 березня. Стартовий свисток про початок гри пролунає о 19:45 за Києвом.
- Далі Олександрія на виїзді зіграє проти черкаського ЛНЗ, який займає друге місце чемпіонату України. Матч відбудеться 14 березня, початок гри о 13:00.