Гол в кінці матчу та вилучення воротаря: Шахтар у драматичному поєдинку обіграв Зорю, здобувши 11-у перемогу поспіль

Переглядів 9432
6 голосів
Донецький Шахтар виявився сильнішим за луганську Зорю в поєдинку 25 туру Прем’єр-ліги України, який відбувся на «Арені Львів». Команда Маріно Пушича обіграла суперника з рахунком 2:1.

22 квітня в рамках 25 туру УПЛ донецький Шахтар зустрічався з луганською Зорею.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю.

На початку другої половини зустрічі Денис Антюх вивів луганців вперед. Але на 72 хвилині Егіналду повернув поєдинку паритетний статус, а на 87 хвилині Данило Сікан взагалі вивів «гірників» вперед.

Відео забитих мячів у матчі Шахтар – Зоря дивіться у телеграм-каналі Український футбол Онлайн

Під завісу зустрічі у луганців червону картку отримав воротар Олександр Сапутін.

Шахтар втримав переможний рахунок у матчі, який відбувся на «Арені Львів».