Шедевр гравця Оболоні не допоміг обіграти Металіст 1925: безвиграшна серія харків'ян продовжується

Переглядів 398
Металіст 1925 та Оболонь розписали мирову в матчі 25 туру УПЛ, який сьогодні проходив у Києві. Аутсайдери чемпіонату не змогли визначити переможця.
  • Металіст 1925 утримує дві своїх клубні антирекордні серії в УПЛ: безвиграшну – з 13-ти ігор (3 нічиї та 10 поразок) та пропускну – з 18-ти (39 голів).
  • Безвиграшна гостьова серія Оболоні у чемпіонаті триває 8 ігор: 4 нічиї та 4 поразки.

Харківський Металіст 1925 та київська Оболонь зіграли внічию у поєдинку 25 туру української Прем'єр-ліги.

Команди обмінялися голами в кожному з таймів. На старті зустрічі божевільний удар Черненка вивів Оболонь попереду, а по перерві Сидоров нагадав про свої бомбардирські навички, відзначившись другим голом у поточному сезоні.

Відео неймовірного забитого м'яча Руслана Черненка дивіться в телеграм-каналі Український футбол Онлайн

В час, що залишився, жодна з команд не змогла реалізувати моменти, які мали для того, щоб розраховувати на максимум очок в битві аутсайдерів.

УПЛ. 25 тур.

Металіст 1925 – Оболонь 1:1

Голи: Черненко, 9 (0:1). Сидоров, 65 (1:1).

• Оболонь з 21 балом залишається на 13 позиції в турнірній таблиці УПЛ.
  • Металіст 1925 з 19 очками посідає передостаннє, 15 місце.
  • 28 квітня Оболонь зіграє наступний матч проти Зорі (13:00). Металіст 1925 того ж дня протистоятиме Кривбасу (18:00).