Бондаренко приніс Шахтарю другу перемогу над ФК Львів за чотири дні: «гірники» збільшили відрив від Дніпра-1

Переглядів 603
Шахтар здобув переконливу перемогу над ФК Львів в матчі 21-го туру УПЛ. Команда Ігора Йовічевіча змогла двічі засмутити аутсайдера УПЛ.

Перша та остання команда УПЛ зіграли другий матч за тиждень між собою. В середу Шахтар дотис свого суперника на останніх секундах.

Головним героєм сьогоднішньої зустрічі став Артем Бондаренко. Хавбек Шахтаря забив по голу в кожному з таймів та допоміг донеччанам здобути позитивний результат.

Також варто відзначити офіційний дебют за Шахтар Хусрава Тоірова, який за кілька хвилин перебування на полі встиг звернути увагу на себе.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря з рахунком 2:0. Підопічні Йовічевіча збільшили відрив від Дніпра-1 до семи очок. До слова, спортклубівці вчора програли лобовий матч Зорі (1:2).

В наступному турі Шахтар чекає Класичне проти Динамо (22 квітня), а Львів спробує взяти очки у протистоянні з Металістом 1925 (23 квітня).