Бурбас відповів на слова Козловського інсайдом: засновник Руха переховується від правоохоронців

Переглядів 2336
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
Бурбас відповів на слова Козловського інсайдом: засновник Руха переховується від правоохоронців
Григорій Козловський. Фото: ФК Рух
Журналіст Ігор Бурбас відреагував на випад на свою адресу з боку інвестора Руху Григорія Козловського на тлі чуток про продаж Шахтарю бази львівського клубу.

Вчора Козловський бурхливо відреагував на новину про те, що інвестор Руха нібито вів перемовини з Шахтарем про продаж клубної бази у Винниках.

Бізнесмен публічно наїхав на журналіста Михайла Співаковського, який оприлюднив цю інформацію та між рядками згадав прізвище Бурбаса, який у своєму Telegram-каналі повідомив, що Козловським зацікавились правоохоронці,

Козловського підозрюють у використанні депутатського мандата, щоб отримати землю для будівництва академії Руху та готельного комплексу Emily Resort у Винниках на місці заповідника.

«Розмови про купівлю Шахтарем академії у Винниках дійсно велися, але ця інфа дещо застаріла. Після вогняної пресконференції Козловського, антикорупційні органи зацікавила імпозантна персона Григорія Петровича. З цієї причини Козловський не з'являється на батьківщині. 

Шкода тільки, Григорію Петровичу, набрати вас не можу, бо чув, що після візиту антикорупційних органів восени Ви номер телефону змінили, а новий мають тільки наближені до вас», – написав Бурбас.

Нагадаємо, що гендиректор Руха Ігор Дедишин вибачився перед Співаковським та визнав, що засновник Руха перейшов червону лінію у спілкуванні зі ЗМІ.

Рух провів 17 матчів, набрав 17 очок і посідає 14 місце в турнірній таблиці УПЛ. 2 квітня львів'яни відновлять сезон поєдинком проти Зорі.