Буткевич нагородив трьох гравців Полісся: відомо, за що саме їх відзначив президент клубу

Переглядів 429
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
2 голоси
Буткевич нагородив трьох гравців Полісся: відомо, за що саме їх відзначив президент клубу
Геннадій Буткевич. Фото: ФК Полісся
Президент житомирського Полісся Геннадій Буткевич вручив традиційні нагороди трьом гравцям «вовків» за підсумками сезону 2025/26, що завершився для команди.

Президент Полісся Геннадій Буткевич нагородив трьох гравців житомирського клубу за підсумками сезону 2025/26. Про це повідомляє пресслужба «вовків» в офіційному Telegram-каналі клубу.

Серед нагороджених опинилися:

  • захисник Едуард Сарапій (найкращий гравець сезону);
  • воротар Євгеній Волинець (50 матчів за Полісся на елітному рівні);
  • грузинський фланговий оборонець Гіоргі Майсурадзе (відкриття сезону).
  • 27-річний Сарапій в цьому сезоні взяв участь в 37 матчах і забив шість голів.
  • 32-річний Волинець в цій кампанії провів 26 ігор, в яких пропустив 15 м'ячів і 15 разів залишив свої ворота в недоторканності.
  • 24-річний Майсурадзе зіграв 12 зустрічей за першу команду «вовків», відзначившись голом і результативною передачею. Також він провів сім поєдинків за другу команду (один гол).
  • Полісся посіло підсумкове третє місце в чемпіонаті з 59 очками, пробившись до другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри