«Це було неочікувано»: Ван Леувен прокоментував перемогу Зорі з дублем Бутка

Переглядів 1462
Патрік ван Леувен. Фото: Google
Наставник луганської Зорі Патрік ван Леувен дав свою оцінку перемозі своєї команди в матчі 14 туру Української Прем’єр-ліги. Нідерландський спеціаліст був здивований дублем Бутка.

Головний тренер луганської Зорі Патрік ван Леувен поділився своїми враженнями від переможної гри з Олександрією (4:1) в матчі 14 туру Прем’єр-ліги України.

«Це важлива для нас перемога. У першому таймі в нас були моменти для реалізації, але не змогли забити. Проте ми реалізували свої нагоди сповна у другому таймі», – цитує Ван Леувена офіційний сайт луганської Зорі.

Також Патрік ван Леувен висловився стосовно того, що в цьому поєдинку оформив дубль захисник луганської команди Богдан Бутко.

«Забивали ті футболісти, від яких було це навіть неочікувано. Наприклад, Богдан Бутко - це взагалі захисник, але молодець, що використав аж дві нагоди. Ми готувалися до цього поєдинку. Нам було не просто, але ми перемогли», – додав нідерландський спеціаліст.

Після цього поєдинку Олександрія з 23 очками в активі іде на п'ятому місці в турнірній таблиці УПЛ. Олександрійці в цьому році в рамках УПЛ ще зіграють з Дніпром-1 (23.11) та з львівським Рухом (28.11). Зоря, набравши 26 балів, розташувалася на третьому місці в чемпіонаті України. Луганська команда наступний матч зіграє з Минаєм 27 листопада.