Зоря з голом та асистом Кірюханцева відібрала очки в Шахтаря: донбаське дербі подарувало гольове шоу

Переглядів 5131
Шахтар - Зоря. Фото: Google
Донецький Шахтар та луганська Зоря розписали результативну мирову 2:2 у столиці Галичини на Арені Львів. За дончан забивали Бондаренко та Бондар. У складі луганчан точно пробивали Кірюханцев та Булеца.

13 листопада в рамках 13 туру Української Прем’єр-ліги на «Арені Львів» відбулося знамените донбаське дербі між донецьким Шахтарем та луганською Зорею.

«Гірники» вийшли вперед на 13 хвилині після голу Артема Бондаренка, якому асистував Лассіна Траоре. Здавалося, що на перерву Шахтар піде за переваги в один гол, але так не вважав Ігор Кірюханцев, який своїм голом у роздягальню вирівняв становище. У підсумку перший тайм завершився внічию 1:1.

Другий тайм розпочався так як і закінчився перший, а саме з голу Зорі. На цей раз на 46 хвилині Сергій Булеца після пасу Кірюханцева вивів луганчан уже вперед. Але на 64 хвилині Валерій Бондар після асисту Михайла Мудрика зрівняв рахунок.

Більше голів у цій зустрічі не було. Матч завершився внічию 2:2.

УПЛ. 13 тур

Шахтар Донецьк – Зоря Луганськ – 2:2 (1:1)

Голи: Бондаренко, 13, Бондар, 63 – Кірюханцев, 45, Булеца 46.

Після цього поєдинку Шахтар з 27 очками в активі знаходиться на другій позиції в УПЛ, відстаючи на п’ять балів від першого Дніпра-1, який зіграв унічию 1:1 з Ворсклою. До слова, у «гірників» є ще гра в запасі. Зоря з 23 балами в активі іде третьою.