«Це може здатися смішним»: капітан Динамо знайшов цікаву особливість проведення воєнного чемпіонату України

Переглядів 521
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Це може здатися смішним»: капітан Динамо знайшов цікаву особливість проведення воєнного чемпіонату України
Сергій Сидорчук. Фото: Динамо Київ
Капітан Динамо Сергій Сидорчук поділився враженнями від осінньої частини сезону, яка залишила неоднозначні враження від гри команди Мірчі Луческу.

Сидорчук в соцмережах підбив підсумки футбольного півріччя, яке стало справжнім випробуванням для команди та вболівальників.

«Те, що цей чемпіонат та в принципі півріччя не схожий на звичний, це зрозуміло. Війна. Та я переконався, що чемпіонати й різні першості, не лише футбольні, а й взагалі спортивні, мають проводитися! Єдиний мінус - трансляції, точніше, їх відсутність. Думаю, можна розбавляти Єдині новини спортивними змаганнями (не тільки футболом). І переривати, коли є щось термінове!

Це комусь може здатися смішним, але нинішній чемпіонат є найбільш конкурентним за останні сім-десять років. Ти не можеш заздалегідь знати, яка команда у якої відбере очки. Це зараз найцікавіше в УПЛ. Аутсайдерів не видно», – написав Сидорчук в Instagram.

31-річний Сидорчук в першій половині сезону провів за Динамо 24 матчі, на його рахунку одна результативна передача.

Динамо пішло на перерву третьою командою за підсумками першого кола УПЛ, маючи 30 очок після 15 зіграних турів. Команда Мірчі Луческу свій наступний матч проведе на початку березня проти Інгульця.