«Це справа Монзуль і УАФ»: Маркевич висловився про суддівство після приходу Шевченка

Переглядів 2368
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
«Це справа Монзуль і УАФ»: Маркевич висловився про суддівство після приходу Шевченка
Мирон Маркевич. Фото: Google
Мирон Маркевич, наставник львівського футбольного клубу Карпати, поділився думками про суддівство в українському чемпіонаті після зимової перерви.

Мирон Маркевич вважає, що потрібен час задля того, щоб відчути зміни в УАФ при новому президенті Андрію Шевченку. Також тренер позитивно ставиться до молодих рефері, яким довіряють обслуговувати ключові матчі.

«Чи відчув я вже якість зміни після приходу Андрія Шевченка в УАФ? Та ні, тут потрібен якийсь час. Він лише місяць на посаді. Треба час. А щодо суддівських нововведень… Це все правильно зроблено. Сподіваємося, що все буде добре. 

Нічого, що молоді рефері будуть судити ключові ігри. Ну що тут такого? Хай вмикаються. Я по Першій лізі можу сказати, що суддівство було досить кваліфіковане. Хай набираються досвіду, а чому ні? Хай себе показують».

Також тренер Карпат помітив різницю у суддівстві після зимової перерви. Маркевич відзначив, що рефері менше зупиняють гру і дають футболістам боротися.

«А щодо детектора брехні – то це справа Катерини Монзуль і УАФ. Я думаю, що вони повинні щось міняти, щоб суддівство не впливало на результат. Ось і все. А як вони це зроблять, то вже їхні проблеми.

Чи прогресує арбітраж в УПЛ? Зовсім інше суддівство вже. Дають грати, немає тих безглуздих свистків, коли футболіст валяється по п’ять хвилин. Це все впливає на ритм гри. Я дивився останні два тури – цього немає. Зовсім інша швидкість футболу», – цитує Маркевича NV.

  • Нагадаємо, що за підсумками осінньої частини сезону Карпати вийшли до групи, у якій боротимуться за вихід в УПЛ.
  • Львів'яни наразі перші в турнірній таблиці та мають 45 очок.
  • В кінці березня Карпати зустрінуться з СК Полтава.