Четвертий матч без перемоги: Ворскла зіграла в суху нічию із боснійським колективом

Переглядів 385
Футболісти Ворскли. Фото: ФК Ворскла
Полтавська Ворскла продовжує готуватися до відновлення української Прем'єр-ліги. Підопічні Скрипника провели свій четвертий за рахунком спаринг на зборах у Туреччині.

Підопічні Віктора Скрипника зіграли із представником чемпіонату Боснії та Герцеговини - Вележем (Мостар).

За дев'яносто хвилин ігрового часу жодній із команд так і не вдалося відкрити рахунок. Як підсумок – нічия 0:0.

6 лютого Ворскла стартує у BGV Winter Cup матчем проти житомирського Полісся.

Ворскла – Вележ (Мостар, Боснія) 0:0

Ворскла (1 тайм): Домолега, Крупський, Хрипчук, Швець, Назаріо, Мельничук, Нестеренко, Челядін, Черниш, Козиренко, Степанюк.

Ворскла (2 тайм): Різник, Пердута, Рамірес, Феліпе, Бацула, Чеснаков, Кравець, Павлюк, Юрченко, Кравчук, Степанюк.

Нагадаємо, Ворскла з 18 очками знаходиться на дев'ятому місці у турнірній таблиці УПЛ за підсумками першого кола.