Чи хотів Шахтар дограти перерваний матч з Кривбасом? Вернидуб розповів, як все було насправді

Переглядів 1725
Юрій Вернидуб. Фото: ФК Кривбас
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб поділився усією правдою стосовно матчу проти Шахтаря, який не був дограний через повітряну тривогу в Кривому Розі.

Першого вересня Кривбас приймав Шахтар у матчі п'ятого туру УПЛ. Команда Маріно Пушича вела в рахунку 1:0, однак на 50-й хвилині зустріч була перервана через повітряну тривогу, яка тривала настільки довго, що поєдинок був перенесений.

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб розповів деякі деталі цієї історії, зокрема, чому не став підписувати документ про догравання.

«Клуби хотіли догравати матч, а делегат і судді були проти? Так, так. Вони там казали, що підпишете і о 21:00 почнемо. Я розумів, що якщо ми о 21:00 не почнемо, то ця сирена ще буде мінімум годину.

Я сказав, що я не буду підписувати, вирішуйте із Шахтарем. Бо потім скажуть знову, що Вернидуб там щось задумав. А потім о дев'ятій годині підійшли делегат і суддя та сказали, що давайте підпишемо».

Спеціаліст відзначив, що не може дорікнути Шахтарю в небажанні дограти матч.

«Шахтар хотів догравати, тут питань немає. Чого я буду брехати, якщо люди хотіли догравати. Я сказав, що сирена не вимкнеться, хіба що після 10-ї, але там ми вже не встигнемо дограти 40 хвилин.

У нас в Кривому Розі об 11-й вже комендантська година, ні ви не виїдете, ніхто».

Український тренер також згадав пропозицію дограти матч без фанатів.

«Була пропозиція без людей догравати, але як без людей? Якщо люди стоять і чекають, ну що ми їм скажемо? «Зробіть оголошення щоб вони пішли, а ми якщо будемо догравати, то без вболівальників». Ну ми на це не були згодні. Думаю, правильно все зробили».

Окрім цього, Вернидуб поділився хронологією повітряних тривог того вечора.

«О 22:12 вимкнулася перша тривога, о 22:25 вона знову ввімкнулася і о 22:45 вона знову вимкнулася. Ну ми точно не дограли би», – сказав спеціаліст для YouTube-каналу «Вацко Live».

• Кривбас посідає восьме місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи сім очок та гру з Шахтарем в запасі.
  • Донеччани мають шість залікових пунктів і йдуть на дев'ятій сходинці.
  • На цю тему висловлювався віце-президент Кривбасу Артем Гагарін, який зробив Шахтарю пропозицію.