Чому Металіст 1925 вигнав з команди Юрченка і Кравця? Розкрито, що накоїли досвідчені гравці


Нещодавно стало відомо, що Металіст 1925 достроково припинив співпрацю з 31-річним півзахисником Владленом Юрченком та 27-річним лівим захисником Василем Кравцем. Пізніше дружина оборонця Ярина емоційно відреагувала на таке рішення харківського клубу.
Журналіст та інсайдер Ігор Бурбас розповів, чому насправді Юрченко та Кравець не затрималися в команді Младена Бартуловича.
«Наскільки знаю, їх взагалі на збори не хотіли брати, але дали цей шанс. З того, що я чув, то вони мікроклімат в команді псували. Я щось навіть чув, що вони вимагали більше ігрової практики, аби вони були основними. А пацанам сказали, що тут конкуренція, нікому не гарантоване місце.
Їх хотіли позбутися після завершення зборів, але керівництво вирішило, що для чого чекати кінця зборів, якщо на них і так не розраховують», – розповів Бурбас в етері ютуб-каналу «BurBuzz».
- Юрченко виступав за Металіст 1925 від початку 2024 року, провівши 41 матч (11 голів, вісім асистів).
- Кравець доєднався до харківського клубу влітку 2024-го, взявши участь у 28 поєдинках за команду (два голи, три результативні передачі).