Чорноморець – Колос: Григорчук оцінив важливість перемоги, яка перервала сумну серію з чотирьох поразок

Переглядів 1012
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
Чорноморець – Колос: Григорчук оцінив важливість перемоги, яка перервала сумну серію з чотирьох поразок
Роман Гругорчук. Фото: Google
Головний тренер одеського Чорноморця Роман Григорчук підбив підсумки поєдинку 17-го туру української Прем'єр-ліги проти ковалівського Колоса (1:0).

Після перемоги на Колосом в матчі останнього зимового, 17-го за ліком туру УПЛ, Роман Григорчук нарешті видихнув з полегшенням (1:0).

Ще б пак, адже його «моряки» нарешті витягли сітки з рибою, а не бляшанками, тобто, зуміли здобути повноцінні три очки після жахливої серії з чотирьох поразок поспіль.

«Набагато легше жити та працювати далі після перемог. Дуже важливо, що ми виграли. Нам дуже прикро, коли ми вдома не виграємо. Для нас було принципово перебороти непросту ситуацію та зіграти на своєму рівні.

Не скажу, що ми сьогодні провели блискучу гру. Однак ми її вели, контролювали. Звичайно, хотілося б більше гостроти, але в цілому, тут майже все позитивно», – сказав Григорчук в ефірі УПЛ ТБ.

  • Чорноморець пішов на зимову перерву з 22-ма очками в активі, які дозволяють одеситам займати проміжне восьме місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Колос тримається слідом за «моряками» маючи в доробку 21-е очко – дев'ятий щабель.