«Цілком гідна гра у нашому виконанні»: лідер Миная виділив поєдинок першого кола, за який йому не соромно

Переглядів 240
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Цілком гідна гра у нашому виконанні»: лідер Миная виділив поєдинок першого кола, за який йому не соромно
Дмитро Нємчанінов. Фото: Google
Досвідчений захисник Миная Дмитро Нємчанінов прокоментував той факт, що закарпатці посідають 16 позицію в УПЛ. Також дефендер проаналізував програшний поєдинок від Динамо в рамках першого туру цього сезону УПЛ.

Захисник Миная Дмитро Нємчанінов підбив підсумки першої частини сезону УПЛ. Досвідчений футболіст відповів на питання, як в команді пояснювали самі собі те, що вони не здобули жодної перемоги за половину сезону:

«Я не можу відповісти на 100%. Одна річ, якби ми були якимись приреченими, як, наприклад, минулого сезону Львів, який відверто йшов на виліт. Багато хто казав, що тепер Минай – головний претендент на виліт», – сказав Нємчанінов в інтерв’ю телеграм-каналу УПЛ-ТБ.

Також 33-річний гравець додав такі слова про поєдинок першого туру з Динамо, який кияни виграли з рахунком 4:1.

«Перший тур з Динамо. Цілком гідна гра у нашому виконанні, забили першими, Динамо зрівняло рахунок і повело. Йдемо на перерву. Точно можна сказати, що гра у нас виходила, всі експерти це зауважували. Казали, що Минай не грає просто на відбій».

Нємчанінов зазначив, чому тоді минаївцям не вдалося зачепитися за очки:

«Ми цілком могли би відігратися і завершити внічию. Але потрібно було зберігати здоровий глузд. Нам Шаран казав: «Чекайте свої моменти до останнього, не лізьте!» А ми розкрилися і Динамо на класі забило ще більше. Одразу в другому турі вийшла провальна гра з ЛНЗ».

  • Після першої половини сезону Минай посідає 16 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в своєму активі шість очок.
  • Друга половина поточної кампанії розпочнеться для закарпатської команди матчем проти Дніпра-1 (24.02).