«Цирк для дорослих»: Металіст 1925 познущався в соцмережах над противниками єдиного телепулу

Переглядів 318
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Цирк для дорослих»: Металіст 1925 познущався в соцмережах над противниками єдиного телепулу
Фото: сайт УПЛ
Вчора відбулася пресконференція клубів, які виступають проти єдиного телепулу. Динамо, Зоря, ФК Рух, Металіст та Дніпро-1 пояснили, чому відмовляються транслювати домашні поєдинки на Setanta Sports.

Цього літа клуби УПЛ більшістю голосів ухвалили рішення про створення єдиного телепулу, а офіційним транслятором матчів чемпіонату України стала компанія Setanta Sports. Поєдинки незгодних клубів транслюються на ресурсах медіагрупи 1+1.

Металіст 1925 за мотивами вчорашньої пресконференції опублікував в соцмережах мем, який на їх думку описує, що відбувається навколо єдиного телепулу. 

Печерський районний суд міста Києва напередодні ухвалив рішення про заборону УПЛ та УАФ перешкоджати трансляції домашніх матчів Динамо, Зорі, Дніпра-1, Металіста та Руху на YouTube. У тому числі й шляхом подання скарг щодо порушення цими каналами авторських прав. 

Клубам-розкольникам телепулу не подобається жорстка позиція Прем'єр-ліги, аби ті переглянули свою точку зору. Виконавчий директор Дніпра-1 Андрій Русол вважає, що ідею створення єдиного телепулу потрібно відкласти до кращих часів, а почесний президент клубу Юрій Береза не хоче, щоб українські військові на фронті платили за перегляд матчів Дніпра-1.