Дебют Шищенка в Оболоні: новий тренер «пивоварів» висловився по матчу з Олександрією

Переглядів 103
Головний тренер Оболоні Сергій Шищенко підбив підсумки матчу шостого туру УПЛ проти Олександрії (0:0), який сьогодні проходив в Києві.

Оболонь та Олександрія розписали безгольову нічию в стартовій грі шостого туру УПЛ.

Шищенко після матчу проаналізував дебютний матч на чолі Оболоні.

«Для нас це позитивний результат, тому що Олександрія – дуже хороша команда, дуже мобільна, дуже граюча. Я подякував хлопцям за самовіддачу, вона в нас сьогодні була на найвищому рівні.

Тому я задоволений результатом, але грою в деяких моментах – звісно, ні, тому що були проблеми. Ми дали зробити Олександрії в першому таймі такі моменти, які вони могли забивати. Але в 2-му таймі ми вже краще діяли, і в Олександрії не було моментів для взяття воріт», – сказав Шищенко в ефірі UPL.TV.

• Після сьогоднішньої гри Оболонь із двома очками залишилася на останньому місці в турнірній таблиці.