«Деякі клуби спеціально випускають гравців, щоб зайняти третє місце»: Гагарін висловився про амбіції Кривбасу

Переглядів 3150
Артем Жилінський Артем Жилінський
5 голосів
«Деякі клуби спеціально випускають гравців, щоб зайняти третє місце»: Гагарін висловився про амбіції Кривбасу
Артем Гагарін. Фото: ФК Кривбас
Віце-президент криворізького Кривбасу Артем Гагарін поділився своїми думками щодо потенційного чемпіонства команди Юрія Вернидуба, а також згадав скандальну ситуацію із Зорею.

Артем Гагарін заявив, що Кривбас боротиметься за перше місце в чемпіонаті України, адже інакше і бути не може. А потім згадав ситуацію з минулого сезону, коли на вирішальний матч Зорі, в якому за позитивного результату команда була б другою в УПЛ, луганський клуб випустив не заявленого гравця на поле, що означало технічну поразку. 

Гагарін зауважив, що після цього випадку потрібно жорсткіше карати клуби, щоб навіть таких думок в них не було.

«Звичайно, ми боремося за перше місце. А яке місце ми можемо виходити? У нас в УПЛ буває таке, звичайно, деякі клуби спеціально випускають гравців, щоб зайняти третє місце. Ми таким не займатимемося.

Ми взагалі вважаємо, що це некоректно, і за таке клуби мають бути покарані, щоб не було далі інші клуби таких навіть бажань це зробити. Тому ми виходимо у кожній грі за трьома очками та виходимо для того, щоб виграти золото. А як може бути інакше?» – сказав Гагарін для УПЛ ТБ.

  • Кривбас після поєдинку тепер має 47 балів та займає другу сходинку в УПЛ, відстаючи від Шахтаря на два пункти, а ще донецький клуб має два матчі в запасі.
  • В наступному турі команда Вернидуба зустрінеться з львівським Рухом (13.04).