Динамо обіграло Шахтар в чемпіонаті України (U-19): київська команда вийшла на перше місце, обігнавши донеччан

Переглядів 2656
Юнаки Динамо святкують гол. Фото: ФК Динамо
Київське Динамо виявилося сильнішим за донецький Шахтар у рамках молодіжного українського класико. «Біло-сині» на своєму полі здобули перемогу з рахунком 2:0.

Сьогодні, другого листопада, в рамках 13-го туру Прем'єр-ліги України (U-19) київське Динамо зустрічалося з донецьким Шахтарем.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. На початку другої половини зустрічі кияни забили донеччанам після автоголу Дрозда. А в додатковий час на 90+5 хвилині столична команда поставила крапку в протистоянні – точно пробив Кремчанін.

Чемпіонат України (U-19). 13 тур

Динамо (U-19) - Шахтар (U-19) - 2:0 (0:0)

Голи: Дрозд, 50 (автогол), Кремчанін, 90+5.

• Після цієї вікторії динамівці з 29 очками в активі вийшли на перше місце в чемпіонаті України (U-19). У другого  Шахтаря 28 балів.
  • Минулорічний чемпіон країни Рух з 27 очками іде третім, а у четвертого Дніпра-1 26 балів.