«Динамо перехопило Віктора у Шахтаря»: сенсаційні подробиці про те, як Циганков міг опинитися в донецькому клубі

Переглядів 2837
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Динамо перехопило Віктора у Шахтаря»: сенсаційні подробиці про те, як Циганков міг опинитися в донецькому клубі
Циганкову у матчі за Жирону. Фото: Google
26-річний український півзахисник Жирони Віктор Циганков свого часу розглядався в якості підсилення донецького Шахтаря, який слідкував за талантом.

Віктор Базалицький, дитячий тренер півзахисника Жирони та збірної України Віктора Циганкова, розповів, що його колишній підопічний міг опинитися у Шахтарі.

«У мене Шахтар забирав його на перегляд, він пройшов. У них тоді було треба було у декілька етапів це робити. Динамо дізналось, що він там пройшов, приїхали забрали батька Віті на роботу тренером по воротарях, а він уже й сина з собою взяв. Таким чином, виходить, Динамо перехопило Віктора у Шахтаря», – сказав Базалицький в інтерв’ю Tribuna.com.

Також тренер додав такі слова про Циганкова:

«Чесно кажучи, очікував, що він досягне топ-рівня. Скептики, які говорили, що він не перейде в Європу, мабуть, взагалі не знають Віктора і не розбираються у футболі. Якби Ігор Суркіс відпустив раніше, він ще більше розкрився б».

За словами спеціаліста, Віктор вгадав з командою:

«Потрібно одразу потрапляти у своє середовище, а в Іспанії футбол рівня Циганкова. Вони грають – одне слово. І від такого футболу отримуєш задоволення, ніби в театрі. От і Вітя такий. Жирона – це саме його. Але я думаю, що далі на нього звернуть топ-клуби», – додав Базалицький.

  • Наразі Жирона лідирує в чемпіонаті Іспанії.
  • Циганков у цьому сезоні записав до свого активу два голи та два асисти в матчах за каталонську команду.