Динамо провело перше тренування після відпустки: з командою Луческу працював коханий доньки Суркіса

Переглядів 1148
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Динамо провело перше тренування після відпустки: з командою Луческу працював коханий доньки Суркіса
Тренування Динамо. Фото: Динамо Київ
Київське Динамо вийшло з відпустки і вже встигло потренуватися в столиці України. Разом з динамівцями займався Крістан Біловар, бойфренд Яни Суркіс, доньки Ігоря Суркіса.

У понеділок, 26-го червня, закінчилася літня відпустка для футболістів Динамо. Основна команда зібралася на заміській клубній базі у Кончі-Заспі та розпочала підготовку до нового сезону.

Протягом двох днів гравці команди проходять традиційне медичне обстеження у клініці «Добробут», а на базі паралельно стартував тренувальний процес.

У понеділок команда провела два тренування – ранкове та вечірнє. 

Динамівці працюють під керівництвом асистента Мірчі Луческу Олександра Шовковського. Луческу поки що контролює процес дистанційно, перебуваючи на постійному зв'язку зі своїми помічниками. Мірча Луческу приєднається до команди третього липня, під час виїзду на тренувальний збір до Австрії.

До роботи з основою залучений півзахисник Сергій Булеца, який у сезоні 2022/2023 виступав на правах оренди за луганську Зорю. Також разом із основним складом тренується захисник Крістіан Біловар, який минулий сезон провів у чемпіонаті Кіпру, граючи в оренді за АЕЛ із Лімасола.

Після нетривалої відпустки усі гравці з хорошим настроєм і ентузіазмом стали до роботи. Перші тренування, як завжди, носять втягуючий характер, адже необхідно, щоб на початку зборів гравці адаптувалися до інтенсивних навантажень. 

На тренуванні був присутній президент Динамо Ігор Суркіс. Він уважно спостерігав за роботою команди, а також поспілкувався з тренерським штабом та співробітниками клубу.

Найближчими днями динамівці працюватимуть на клубній базі, а на третє липня запланований виїзд на збір до Австрії, де команда продовжить підготовку. Триватиме збір до 21 липня.

  • За підсумками минулого сезону Динамо посіло четверте місце в УПЛ.
  • Київська команда вперше в історії зіграє в Лізі конференцій.