Динамо в меншості зіграло внічию з Колосом: у другому таймі червону картку отримав Попов

Переглядів 1608
Динамо - Колос. Фото: УПЛ
В рамках 13 туру Прем'єр-ліги України київське Динамо в черговий раз в цьому сезоні не перемогло. На цей раз столична команда зіграла внічию 0:0 з ковалівським Колосом.
  • Динамо в рамках УПЛ в п’ятому матчі поспіль не програє;
  • Динамо вперше з 28 серпня не забило в рамках УПЛ. Тоді кияни програли Дніпру-1 з рахунком 0:3. На цей раз динамівці зіграли 0:0 в матчі проти Колосу;
  • Колос три матчі поспіль не перемагає;
  • Колос вперше з 19 жовтня, коли програв 0:3 Шахтарю, не забив у матчі УПЛ.

13 листопада в рамках 13 туру УПЛ в Києві на стадіоні «Динамо імені Валерія Лобановського» Динамо грало з ковалівським Колосом.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. У другій половині зустрічі на 68 хвилині Денис Попов отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону. У меншості кияни не зуміли забити у ворота гостів, але й не пропустили.

Зустріч завершилася внічию 0:0.

УПЛ. 13 тур

Динамо Київ – Колос Ковалівка – 0:0 (0:0)

Вилучення: Попов, 68 (Динамо).

Після цього поєдинку Динамо з 20 очками в активі іде на п’ятому місці в турнірній таблиці УПЛ. Колос з 16 балами розташувався на сьомій позиції.