Динамо врятувалося від поразки на зборах: «біло-сині» розписали мирову з ФК Рига

Переглядів 1367
Київське Динамо провело черговий контрольний матч в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Спаринг-партнером команди Мірчі Луческу став ФК Рига.

У першому таймі команди м'ячів не забили, а в дебюті другого тайму рахунок відкрили гравці латвійської команди. На 54-й хвилині Йоїч точним ударом вразив ворота Динамо.

Підопічні Мірчі Луческу відігралися на 79-й хвилині. Антон Царенко отримав м'яч у штрафній і метрів з 11 відправив м'яч у дальній нижній кут. Фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок 1:1.

23 лютого в Динамо заплановані два заключних спаринги проти чинного чемпіона Латвії Валмієри та Ауди.

На зимову перерву Динамо пішло на третьому місці в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, набравши 30 очок у 15 матчах. 4 березня Динамо відновить сезон поєдинком 16-го туру УПЛ проти Інгульця.