Динамо завершило підготовку до рестарту УПЛ: «біло-сині» розписали мирову з чемпіоном Латвії

Переглядів 588
Динамо в заключному спарингу в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині не змогло переграти Валмієру. Чемпіон Латвії дав бій команді Мірчі Луческу.

Динамо в 14-му за ліком контрольному матчі розписало мирову з Валмієрою. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Команди обмінялися забитими голами в другому таймі. На 54-й хвилині Віталій Буяльський відкрив рахунок в поєдинку, а за три хвилини у складі Валмієри відзначився Мейсса Діоп.

Динамо з 64-ї хвилини залишилося в меншості після рішення арбітра нагородити Сергія Сидорчука другим попередженням. Таким чином, спаринг з Валмієрою завершився з рахунком 1:1.

На зимову перерву Динамо пішло на третьому місці в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, набравши 30 очок у 15 матчах. 4 березня Динамо відновить сезон поєдинком 16-го туру УПЛ проти Інгульця.