Динамо зіграло з колишньою командою Коноплянки: як завершилася друга гра підопічних Шовковського на зборі

Переглядів 3555
Євген Чепур Євген Чепур
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Сьогодні, 13 липня, Динамо зіграло другий матч на тренувальному зборі в Австрії. Суперником команди Олександра Шовковського був німецький Шальке, який наразі виступає у Бундеслізі 2. Гра завершилася з рахунком 2:2.
  • У першому контрольному матчі на зборі в Австрії Динамо зіграло з Падерборном (0:0).
  • Шальке зіграв чотири товариські гри. Команда з Гельзенкірхена розгромила Фельберт (7:0), програла Емдену (0:1), здолала Меппен (4:2) та програла Мідтьюлланду (2:4).
  • До Австрії кияни поїхали у складі 29-ти футболістів. Максим Брагару, Микола Михайленко та Валентин Рубчинський у період збору будуть задіяні в Олімпійській збірній України, а В’ячеслав Суркіс, Тарас Михавко, Назар Балаба, Олексій Гусєв, Андрій Маткевич та Матвій Пономаренко – в юнацькій збірній України U-19.

Динамо відкрило рахунок на 14-й хвилині зустрічі. Тимчик виконав прострільну передачу з правого флангу, а Царенко точним ударом в один дотик відправив м'яч у дальній кут.

Але ще в першому таймі німці відігралися. Караман забив гол після подачі зі штрафного.

▶️ Відео голів матчу Динамо – Шальке дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другій половині гри Сілла забив ефектний гол після довгого закидання від партнера і вивів Шальке вперед. Але вже з-а десять хвилин кияни зрівняли рахунок. Результативний удар на рахунку Ваната.