Динамо звинуватило Минай в інфантилізмі: столичний клуб різко відповів закарпатцям, озвучивши остаточну вимогу

Переглядів 3576
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Динамо звинуватило Минай в інфантилізмі: столичний клуб різко відповів закарпатцям, озвучивши остаточну вимогу
Олександр Бандура та Віталій Буяльський. Фото: ФК Динамо
Заступник генерального директора Динамо Сергій Мохник відповів на заяву представників закарпатського Миная стосовно скасованої гри 16-го туру УПЛ.

У неділю, 3 грудня, матч 16-го туру чемпіонату України між закарпатським Минаєм та київським Динамо було перервано через повітряну тривогу, а потім скасовано через відсутність освітлювання на стадіоні господарів.

Медіаменеджер Миная Мирослав Небесник зазначав, що матч можуть дограти навесні, президент Динамо Ігор Суркіс погодився на це, але з умовою проведення цієї гри вже в Києві.

Пізніше головний тренер закарпатського клубу Желько Любенович в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» висловив своє обурення словами власника київського клубу.

Водночас заступник генерального директора Динамо Сергій Мохник вирішив ще один раз прояснити ситуацію навколо скандального поєдинку, що не відбувся.

Функціонер вважає, що ситуація з Минаєм не потрапляє під категорію форс-мажору.

«Є певні моменти, які не належать до форс-мажорних ситуацій. Представники Минаю, Динамо, судді та делегат домовилися, що гра скасовується, якщо повітряна тривога буде до 14:30, це зафіксовано документально.

Рівно о 14:30 наші гравці відправились у душ, адміністратори команди почали відносити речі до автобуса».

Мохник заявив, що форс-мажором є сама повітряна тривога, відсутність освітлення відноситься вже до проблем самого клубу.

«Повітряна тривога це форс-мажор. Відсутність світла на стадіоні це не форс-мажор. Це непрофесіоналізм та відсутність поваги до інших учасників чемпіонату. Кожна команда має грати на арені, яка має це освітлення».

Також заступник генерального директора відповів, чому Динамо не могло зіграти з Минаєм наступного дня.

«По-перше, ніяких гарантій повторення ситуації не було, по-друге, у нас у четвер був матч у Києві. Враховуючи складну логістику, це ставило під загрозу увесь розпланований процес підготовки до наступних матчів.

Чому ми маємо поступатися своїми інтересами через інфантилізм та відсутність елементарних речей в інфраструктурі команди-суперниці?».

Мохник заявив, що Динамо не стало просити про технічну поразку для Миная, а розраховує на людське ставлення керівників закарпатського клубу, які мають розуміти, що кияни витратили чимало сил та ресурсів на далеку дорогу, щоб потрапити на Закарпаття.

«Наша позиція дуже проста: це був не форс-мажор, а безвідповідальність місцевого клубу. Ми не хочемо влаштовувати юридичні та регламентні сварки, а чекаємо на нормальну реакцію з боку суперника та його порядність.

Динамо без проблем зіграє цей матч (нам не потрібні кабінетні три бали), але Минай має приїхати до Києва та грати на нашому полі. Це буде їхня міра відповідальності за те, що відбулося минулої неділі», – цитує Мохника офіційний сайт Динамо.

  • Динамо посідає шосте місце, маючи 25 очок в активі після 13 зіграних турів з 16.
  • Минай водночас продовжує перебувати на дні турнірної таблиці УПЛ, маючи шість очок після 15 матчів.
  • У понеділок, 11 грудня, кияни зіграють заключний матч у 2024 році проти Оболоні. Початок гри заплановано на 15:00.
X