«Дизайнер повинен придбати величезну карту України»: УАФ відреагувала на скандальний інцидент з календарем

Переглядів 322
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Дизайнер повинен придбати величезну карту України»: УАФ відреагувала на скандальний інцидент з календарем
Будинок футболу. Фото: УАФ
Українська Асоціація Футболу нещодавно вляпалася в скандал через те, що продавала календар з картою України без Закарпатської області. Асоціація відреагувала на свою помилку заявою.

Прес-служба УАФ відреагувала на інформацію, що минулого року асоціація продавала календар із карткою України без Закарпатської області.

«Друзі, нам дуже шкода це констатувати, але в сувенірному календарі УАФ за минулий, 2022 рік, було допущено прикру помилку. На одній зі сторінок календаря на карті України дизайнер примудрився «втратити» цілу Закарпатську область.

Дякуємо уважним уболівальникам, які й помітили помилку! Щиро просимо вибачення у всіх патріотів та шанувальників футболу із Закарпаття та всієї України за це виключно технічне непорозуміння!

Також УАФ вирішала цікаво покарати дизайнера, який не намалював Закарпатську область на карті України.

«Дизайнер уже отримав догану, зобов'язання позапланово перерахувати донат на ЗСУ та придбати додому величезну карту України, де зображено і Закарпаття, і Крим, і Донецька, і Луганська області, та всі регіони нашої рідної Батьківщини, яка героїчно дає відсіч російським окупантам.

Ще раз просимо вибачення, дякуємо за розуміння і бажаємо всім нам якнайменше помилок у житті та роботі!», — йдеться у повідомленні прес-служби УАФ.

Нагадаємо, що ми раніше писали про деталі цього інциденту. Варто зазначити, що сьогодні стало відомо, що УАФ загрожує українській владі, що нашу країну виженуть із ФІФА та УЄФА, якщо суд усуне з посади президента цієї організації Андрія Павелка.