Вляпалися в черговий скандал: УАФ продавала особливий календар присвячений річниці, але є один нюанс

Переглядів 9133
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Вляпалися в черговий скандал: УАФ продавала особливий календар присвячений річниці, але є один нюанс
Будинок футболу. Фото: УАФ
Українська асоціація футболу потрапила у черговий скандал. Цього разу організація продавала календарі із картою України, де не було контуру Закарпатської області.

УАФ заробляє кошти для українського футболу різними способами. Одним із таких є реалізація друкованої продукції, у тому числі й календарів.

Як повідомляє телеграм-канал «КДК», весь минулий рік Українська асоціація футболу продавала особливий календар, присвячений своєму 30-річчю, на якому було зображено контур карти України, правда з одним нюансом – без Закарпатської області.

Продавався календар за 250 гривень на 2022 рік і наприкінці його була сторінка з календарем на 2023 рік, саме там і помічено відсутність одного з регіонів України. Хто є винуватцем у цій ситуації, залишається невідомим.

Як повідомляє телеграм-канал «Взбірна», УАФ вже випустила оновлену версію календаря на поточний рік. Там цю помилку вже виправлено.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що УАФ загрожує українській владі, що нашу країну виженуть із ФІФА та УЄФА, якщо суд усуне з посади президента цієї організації Андрія Павелка.