Дніпро-1 переміг і без Довбика: Полісся поступилося команді Кучера, граючи у меншості більшу частину матчу

Переглядів 1368
Дніпро-1 - Полісся. Фото: УПЛ
У матчі другого туру Української Прем'єр-Ліги Дніпро-1 в першому матчі без Довбика приймало новачка вищого дивізіону Полісся. Поєдинок завершився перемогою команди Кучера із рахунком 2:1.

Сьогодні український нападник Артем Довбик офіційно покинув Дніпро-1 та приєднався до іспанської Жирони. Це був перший матч команди Кучера без свого бомбардира.

Поєдинок розпочався із вилучення. Кушніренко стрибнув у жорсткий підкат проти Бланко і був справедливо вилучений. Полісся залишилося у меншості.

Проте найгостріший момент у таймі мали сами житомирці. Макуана відібрав мʼяч і одразу ж вискочив віч-на-віч завдяки передачі Козака. Перекинув Кінарейкіна, але Сарапій встиг підстрахувати на лінії.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Команда Кучера зуміла реалізувати більшість в кінцівці першої третини другого тайму. Футболісти Дніпра-1 розіграли красиву комбінацію, яку точним і потужним ударом під ближню стійку завершив Піхальонок.

Господарі могли подвоїти свою перевагу, але після помилки Шабанова мʼяч відскочив до Ківінди, але той злету пробив просто в Кудрика.

Але Полісся покарало Дніпро-1 за марнотратство. Житомиряни заробили пенальті в кінцівці зустрічі після гри рукою Когута, а Янаков впевнено його реалізував.

Дніпро-1 не опустив руки і одразу вийшов вперед. На 90-й хвилині Бабенко забив просто блискучим дальнім ударом.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Дніпра-1 із рахунком 2:1

• Дніпро-1 зіграє свій наступний матч проти Славії у четвер в кваліфікації до Ліги Європи, а потім за декілька днів зустрінеться із Минаєм в УПЛ.
  • Полісся в наступному турі УПЛ прийматиме львівський Рух.
  • Команда Кучера посідає шосте місце в таблиці, зігравши лише один матч, а житомирський колектив після двох проведених турів опинився на восьмій сходинці в УПЛ з трьома очками.