Дніпро-1 серйозно натякнув Панатінаікосу: команда Кучера влаштувала погром у першому матчі літнього збору

Переглядів 948
4 голоси
Дніпро-1. Фото: Дніпро-1
Дніпро-1 у першому контрольному матчі передсезонної підготовки обіграв аматорський клуб Севлюш з рахунком 5:0. Дніпряни розпочали підготовку до кваліфікації Ліги чемпіонів.

Дніпро-1 під керівництвом Олександра Кучера провів свій перший контрольний матч після виходу з відпустки. Суперником дніпрян став аматорський футбольний клуб Севлюш з Виноградова Закарпатської області.

Гра пройшла на стадіоні «Авангард», що знаходиться в Ужгороді.

У середині першого тайму Ігор Когут відкрив рахунок, не змарнувавши гарну нагоду після асисту від Руслана Бабенко. Це відбулося на 33-й хвилині.

Після перерви та ряду замін підопічні Кучера почали створювати набагато більше моментів, а вже на 61-й хвилині Бабенко гарним ударом зробив рахунок 2:0.

На 73-й хвилині матчу Еміліано Пуріта забив красивий гол після результативної передачі п'ятою від Володимира Танчика. Рахунок став 3:0.

Домінго Бланко також встиг відзначитися забитим голом – на 80-й хвилині аргентинець обіграв декількох суперників у штрафному майданчику після пасу Пуріти та пробив голкіпера суперника, встановивши на табло рахунок 4:0.

Дніпряни й не думали зупинятися, і вже на 86-й хвилині зробив рахунок 5:0 після голу Олексія Гуцуляка.

• Нагадаємо, що у кваліфікації до Ліги чемпіонів Дніпро-1 зустрінеться з грецьким Панатінаїкосом. Матчі пройдуть 25 липня та 1 серпня.
  • Сезон 2022/2023 в УПЛ команда Кучера з 67 пунктами закінчила на другому місці.
  • Наступний матч команда проведе 2 липня проти Хусту з Першої Ліги.
  • Для Дніпра-1 це буде дебютний виступ у Лізі чемпіонів.