Дніпро-1 зазнав розгрому у товариській грі: команда Кочергіна впевнено перемогла лідера УПЛ

Переглядів 7444
Олексій Гуцуляк (праворуч). Фото: СК Дніпро-1
Один з лідерів УПЛ Дніпро-1 зазнав другого фіаско на зборах, які команда Юрія Максимова проводить в Туреччині. СК розгромив Ракув (4:1). Український півзахисник клубу з Ченстохови Владислав Кочергін результативними діями не відзначився.

У своєму третьому контрольному поєдинку на навчально-тренувальних зборах, що проходять в турецькій провінції Анталья, Дніпро-1 зазнав наразі найбільшої поразки в новому році.

Підопічних Юрія Максимова розтрощив чинний чемпіоном польської Екстракляси Ракув. У складі команди з Ченстохови увесь матч відіграв хавбек Владислав Кочергін, але своїм співвітчизникам українець вирішив не забивати.

Єдиним голом за Дніпро-1 відзначився Едуард Сарапій.

Товариський матч

Ракув (Ченстохова, Польща) – Дніпро-1 (Дніпро, Україна) 4:1 (3:1)

Голи: Црнац, 4, Сілва, 17, Новак, 44, 69 – Сарапій, 38.

Нагадаємо, що в попередніх товариських матчах Дніпро-1 програв австрійському Штурму (1:2) та розійшовся мировою з болгарським Черно Море (2:2).

• Дніпро-1 пішов на зимову перерву у чемпіонаті, маючи в активі 34 очки, які дозволяють колективу Юрія Максимова триматися другим в турнірній таблиці УПЛ.
  • Базова дата проведення поєдинків 18-го туру УПЛ, першого після зимової перерви – 24 лютого.
  • Ракув після 19-ти турів (18 зіграних матчів) займає четверте місце в турнірній таблиці польської Екстракляси. Відставання від Шльонська, який йде першим, складає дев'ять очок.
  • Владислав Кочергін в поточному сезоні зіграв за Ракув у 34 поєдинках в усіх офіційних турнірах: шість голів, чотири результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українського атакувального півзахисника у два мільйони євро.
  • Контракт українця з Ракувом чинний до 30 червня 2025 року.