Максимову є над чим подумати: Дніпро-1 вчетверте поспіль не зміг здобути перемогу

Переглядів 666
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Юрій Максимов. Фото: СК Дніпро-1
Віцечемпіон України Дніпро-1 не зумів перемогти чинного лідера чемпіонату Болгарії Черно Море. Команди обмінялися голами у кожному з таймів.

У вівторок, 30 січня, Дніпро-1 провів другий контрольний матч на зборах в Туреччині.

Суперником команди Юрія Максимова став чинний лідер чемпіонату Болгарії – Черно Море.

Дніпровський клуб застосував ротацію під час поєдинку, граючи фактично двома складами в обох таймах.

• Перший тайм: Кінарейкін, Кравець, Горін, Авраменко,  Пасіч, Вітіньо, Баденко, Мельниченко, Гаджиєв, Андре, Ківінда
  • Другий тайм: Волинець, Сваток, Адамюк, Сарапій, Мірошніченко, Рубчинський, Бабенко, Піхальонок, Гуцуляк, Танчик, Філіппов

У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами. На гол 19-річного бразильського півзахисника Вітіньо відповів капітан болгарського клубу Васіл Панайотов.

Сирійський форвард Ісмаїла Ісса на 52-й хвилині гри своїм голом вивів Черно Море уперед. Однак тривало це лідерство недовго, вже за дві хвилини рахунок зрівняв захисник дніпрян Едуард Сарапій.

Фінальний свисток зафіксував нічию в другому спарингу Дніпра-1 на зборах в Туреччині.

Нагадаємо, що в дебютній контрольній грі підопічні Максимова поступилися австрійському Штурму (1:2). Загалом дніпряни не перемагали вже чотири гри поспіль, якщо враховувати офіційні матчі.

Контрольна гра

Дніпро-1 – Черно Море – 2:2 (1:1)

Голи: Вітіньо, 18, Сарапій, 54 – Панайотов, 30, Іса, 52

• Дніпро-1 за підсумками першої частини сезону посідає друге місце в Українській Прем'єр-лізі, набравши 34 бали після 17 зіграних поєдинків.
  • Друга половина чемпіонату для дніпрян розпочнеться поєдинком проти Миная (базова дата 24 лютого).