«Дніпро та Дніпро-1 – дві різні команди»: Стеценко пояснив, чому дніпровська команда не отримає бан від УЄФА

Переглядів 665
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Дніпро та Дніпро-1 – дві різні команди»: Стеценко пояснив, чому дніпровська команда не отримає бан від УЄФА
Андрій Стеценко. Фото: Google
Генеральний директор ФК Дніпро Андрій Стеценко пояснив ситуацію навколо можливого виключення Дніпра-1 з єврокубків. Він зауважив, що два дніпровські клуби — це абсолютно дві різні юридичні особи.

Раніше ми писали, що Дніпро-1 можуть виключити із єврокубкових змагань через те, що УЄФА може запідозрити дніпровський клуб у спадкоємництві боргів ФК Дніпра, який доходив до фіналу Ліги Європи.

В ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net генеральний директор ФК Дніпро Стеценко пояснив, що два дніпровські клуби — це абсолютно дві різні юридичні особи.

«ФК Дніпро та СК Дніпро-1 – це абсолютно дві різні юридичні особи. Якщо заглянути в історію двох клубів, то можна побачити, що у сезоні 2017/18 рр. обидва клуби грали в одній лізі і навіть змагалися один з одним. 

За підсумками того чемпіонату, СК Дніпро-1 піднявся класом вище [з Другої до Першої ліги ПФЛ]. Щодо ФК Дніпро, то команда останній свій сезон провела в турнірі чемпіонату України серед аматорів».

Також Стеценко знову наголосив на тому, що дніпровські клуби не мають нічого спільного. А із скаргою повинні розбиратися ті, кому вона надійшла.

«Ще раз: СК Дніпро-1 та ФК Дніпро – це дві різні юридичні особи, з усіма наслідками, що звідси випливають. Тому якщо скарга надійшла, нехай вони там розбираються, що і як», — заявив Стеценко в ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net.

Додамо, що в рамках кваліфікації Ліги Європи Дніпро-1 зіграє з представником Кіпру АЕКом з Ларнаки.

Що стосується чемпіонату України, то в турнірній таблиці УПЛ дніпряни з 35 очками в активі ідуть першими. У другого Шахтаря та третього Динамо по 30 балів.