Дощ, дебютний гол легіонера і впевнена суха перемога: Шахтар заповнив паузу додатковим матчем

Переглядів 3654
Рух – Шахтар. Фото: ФК Рух
У контрольній зустрічі львівський Рух приймав донецький Шахтар. Підопічні Патріка ван Леувена святкували перемогу над командою Віталія Пономарьова (2:0).

У неділю, 15 жовтня, львівський Рух під акомпанемент дощу приймав донецький Шахтар в рамках контрольного поєдинку під час паузи на матчі збірних.

У першій половині гри за гірників відзначився венесуельський нападник Кевін Келсі, який влучно пробив головою після подачі Дмитра Криськіва.

Вже у другому таймі, на 51-й хвилині, Невертон уміло розібрався в штрафному майданчику Руху та завдав потужного удару в ближній кут воріт. Для бразильця цей гол став дебютним у складі Шахтаря.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Олександра Шандора зафіксував суху перемогу команди Патріка ван Леувена над командою Віталія Пономарьова.

Контрольний матч

Рух – Шахтар – 0:2 (0:1)

Голи: Келсі, 36, Невертон, 51.

• У нинішньому сезоні УПЛ між Рухом та Шахтарем була зафіксована нічия з рахунком 1:1.
  • Наступний свій матч в рамках чемпіонату України львів'яни проведуть з Вересом (22.10), а донеччани зустрінуться з ЛНЗ (21.10)
  • Наразі Рух посідає займає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ, поступаючись Шахтарю, який йде третім, у два бали.