Дубль, червона картка, шість голів і рідкісна поява Супряги: Динамо здобуло перемогу в перенесеному матчі

Переглядів 6315
Футболісти Динамо. Фото: ФК Динамо
Динамо зіграло проти Металіста 1925 у відкладеному матчі третього туру УПЛ. Команда Олександра Шовковського у більшості здобула чергову перемогу.

У четвер, сьомого грудня, Динамо на своєму полі прийняло Металіст 1925 в рамках перенесеного матчу третього туру чемпіонату України. Кияни здобули перемогу із рахунком 4:2.

Вже у перші 22 хвилини Назар Волошин зробив дубль, подарувавши господарям комфортну перевагу, однак доволі скоро Владислав Дмитренко повернув харків'ян у гру.

Проте на цьому перший тайм не завершився, оскільки голом відзначився і нападник Динамо Владислав Ванат, після чого півзахисник гостей Костянтин Бичек отримав другу жовту картку та залишив Металіст 1925 у меншості.

Друга половина гра проходила з перевагою киян, однак гостям це не завадило навіть не у рівних складах відквитати один м'яч завдяки зусиллям Андрія Ременюка.

Визначна подія відбулася на 81-й хвилині, коли замість Ваната на поле вийшов Владислав Супряга, який зіграв лише втретє після важкої травми.

Вже у кінці поєдинку захисник Динамо Максим Дячук відзначився своїм дебютним забитим голом за киян, встановивши фінальний рахунок – 4:2. Гольова передача саме на рахунку Супряги (перша результативна дія Владислава за Динамо за останні три роки).

УПЛ. Третій тур.

Динамо – Металіст 1925 – 4:2

Голи: Волошин (11', 22'), Ванат (34'), Дячук (90') – Дмитренко (30'), Ременюк (72')

Вилучення: Бичек (41')

• Півзахисник господарів Віталій Буяльський у перших трьох голах своєї команди асистував двічі. У хавбека вже шість м'ячів та п'ять гольових передач в цьому сезоні УПЛ і він є найбільш результативним гравцем ліги.
  • В свою чергу Ванат забив вже шостий свій гол в цьому сезоні чемпіонату і зрівнявся з найкращими бомбардирами.
  • Після цього матчу Динамо посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 25 очок за 13 поєдинків.
  • Металіст 1925 йде 11-м, набравши за 16 зустрічей 15 залікових пунктів.
  • Під керівництвом Олександра Шовковського кияни виграли усі три свої матчі, до цього обігравши Кривбас (2:0) та Рух (2:0).
  • В наступному турі 11 грудня Динамо прийме Оболонь.
  • Металіст 1925 в той же день зіграє проти Олександрії.