Два скасованих гола, незабитий і реалізований пенальті: Лівий Берег і Верес зіграли свій матч п’ятого туру УПЛ

Переглядів 416
Верес - Лівий берег. Фото: УПЛ
У рамках п'ятого туру Української Прем'єр-ліги рівненський Верес приймав київський Лівий берег. Поєдинок видався багатим на події, а фінальний свисток зафіксував перемогу гостей з рахунком 3:1.
  • Раніше ці команди не зустрічалися в офіційних турнірах.
  • Лівий Берег в гостях в УПЛ вперше забив та здобув бали.
  • Новачок Лівого Берега Євген Банада у минулому сезоні виступав і за Верес.

Команди провели перший тайм дуже активно. Верес забив вже на восьмій хвилині, але ВАР скасував взяття воріт. Потім рівненський клуб таки зумів відкрити рахунок. Новачок команди Руслан Степанюк вдало зіграв на добиванні.

▶️Переглянути гол Вереса можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Верес міг двічі збільшити перевагу, але знову гол не зарахували через порушення правил, а потім Гайдучик не реалізував пенальті.

Лівий Берег зрівняв рахунок в середині другого тайму. Приходько технічно розібрався із опонентами в штрафному майданчику та влучно пробив у дальній кут.

▶️Переглянути гол Лівого Берега можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

На цьому гості не зупинилися і забили другий гол. Київську команду вивів вперед Галас.

▶️Переглянути другий та третій голи Лівого Берега можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

А потім Лівий Берег реалізував пенальті, зробивши рахунок 3:1. Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Лівого Берега.