Епідемія травм Руха позначилася на результаті: ЛНЗ завадив львів’янам повторити власний рекорд в УПЛ

Переглядів 131
ЛНЗ - Рух. Фото: ЛНЗ
У третьому турі Української Прем'єр-ліги черкаський ЛНЗ приймав у себе вдома львівський Рух. Поєдинок між цими командами завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.
  • Десятий гол в УПЛ забив Ілля Квасниця (Рух).
  • Рух при Віталію Пономарьову зазнав десятої поразки в УПЛ.
  • Безпрограшна гостьова серія Руху тривала в УПЛ чотири зустрічі: перемога та три нічиї і до повторення клубного рекорду не вистачило однєї гри.
  • Нагадаємо, що Рух має кадрові проблеми через травми. Команді не змогли допомогти сьогодні: Юрій Климчук, Богдан Слюбик, Євгеній Пастух та Марко Сапуга.

У першому таймі виник лише один небезпечний момент. Рух міг відкривати рахунок після удару Краснопіра, однак голкіпер ЛНЗ перевів м'яч у поперечину.

У другому таймі швидко забили підопічні Віталія Пономарьова. Ілля Квасниця зумів зміститися із флангу до центру та з меж штрафного майданчика влучив у кут воріт господарів.

▶️Переглянути гол Руха можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Проте в середині другої половини гри ЛНЗ зрівняв рахунок. Момо зліва обіграв суперників, віддав м'яч назад Тіллю, і цього разу Олів'є не схибив. Цікаво, що господарі швидко вийшли вперед. Пасіч дальнім ударом влучно поцілив у кут воріт Руха.

У кінцівці матчу господарі заробили право пробити пенальті, яке реалізував Яшарі. Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу ЛНЗ.

▶️Переглянути голи ЛНЗ можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

УПЛ, третій тур

ЛНЗ - Рух - 3:1

Голи: Тілль, 72, Пасіч, 82, Яшарі, пен 90+8 - Квасниця, 52

• У наступному турі Рух зустрінеться із Зорею (25.08), а ЛНЗ зіграє з Карпатами (26.08).
  • Після сьогоднішнього матчу львівський клуб посідає десяту сходинку, а черкаський колектив йде шостим.