Гендиректор Полісся розповів деталі революційного фінансування арбітрів: він озвучив крилату цитату Буткевича

Переглядів 1060
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
Гендиректор Полісся розповів деталі революційного фінансування арбітрів: він озвучив крилату цитату Буткевича
Володимир Загурський. Фото: ФК Полісся
Гендиректор житомирського Полісся Володимир Загурський повідомив деталі революційної ініціативи його клубу, яка може змінити на краще рівень суддівства в українському футболі.

Процес розв'язання проблеми з низьким рівнем суддівства в українському футболі триває і самі клуби є ініціаторами рішень, які можуть посприяти поліпшенню ситуації з арбітражем.

Генеральний директор Полісся Володимир Загурський розповів, що саме житомирський клуб ініціював впровадження системи преміювань для арбітрів.

«Минулого року, у вересні, на робочій нараді з попереднім головою Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі Полісся вийшло з ідеєю запровадження преміювання суддівського корпусу за результатами їхньої роботи. За результатами розробленою безпосередньо асоціацією рейтингу оцінок».

Загурський розповів деталі, а також повідомив, що більшість клубів підтримали цю ідею та проголосували за неї.

«Продовження теми сталося вже 2 квітня. На робочій нараді клубів УПЛ знову залунала ця ідея. Було проведено засобами телекомунікаційних технологій голосування. Більшість клубів підтримали цю ідею, а саме створення преміювального фонду та залучення вкладу від кожної команди УПЛ у розмірі 1 млн. грн.

Ці гроші мають бути витрачені на бонусні виплати безпосередньо арбітрам за підсумками сезону, а також на різні технічні засоби, заходи та поліграфічне дослідження».

Також Загурський відповів, що колишній голова суддівського комітету УАФ Лучано Лучі вщент розкритикував цю ідею.

«Сам Лучі розкритикував дану ідею, посилаючись на те, що достатньо хороша оплата  1000 доларів головному арбітру і відповідно вже по низхідній шкалі всій бригаді.

Але я ніколи не забуваю крилату фразу президента Полісся Геннадія Буткевича: «Людина, що зіпсована грошима є набагато кращою, ніж людина, яка зіпсована їхньою відсутністю», – сказав Загурський в етері УПЛ ТБ. 

  • 20 лютого 2024 року колишню арбітриню Катерину Монзуль призначили на посаду голови суддівського комітету асоціації, яку раніше обіймав Лучано Лучі.
  • Сам Лучі очолив комітет арбітрів УАФ у 2015 році, ставши наступником культового рефері з Італії П'єрлуїджі Колліни.