Гордон відповів на закиди Поворознюка: журналіст стверджує, що президент Інгульця створив фейкову тероборону

Переглядів 486
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
0 голосів
Гордон відповів на закиди Поворознюка: журналіст стверджує, що президент Інгульця створив фейкову тероборону
Дмитро Гордон та Олександр Поровознюк. Фото: Google
Дмитро Гордон заявив, що президент Інгульця з Петрового Олександр Поворознюк приховував своє організоване злочинне угруповання під виглядом територіальної оборони.

Гордон розповів, що Поворознюк створив ОЗУ і озброїв його автоматами під виглядом тероборони. Але зараз зброю в банди одіозного бізнесмена забрали.

«Зброю в нього вже відібрали. Цей чувак носив автомат і його наближена ОЗУ – бандити – вони носили всі автомати. Вони зробили вигляд, що вступили в тероборону. 

А коли дійшло до справи, виявилося, що ніякої тероборони там немає. Це все фікція. Забрали в них зброю. Ніякої немає там тероборони, не вірте. Він – брехун».

Також Гордон сказав, що розбереться у всіх злочинах, які скоїв Поворознюк.

«Ще будемо розбиратися, хто йому і за скільки продав погони генерал-майора козачих військ, кого він і де вбивав, у кого стріляв, кого бив, кого калічив, кого обманював на землі і паях, де підтасовував документи, де на крадених машинах їздив. У нас уже всі документи зібрані», – сказав Гордон в ефірі авторського YouTube-каналу. 

Нагадаємо, що раніше Гордон заявляв про інтерв'ю фермера Юрія Ткача, який розповів журналісту про рану, отриману після пострілу від Поворознюка. Президент Інгульця звинувачення заперечує та вимагає вибачень від журналіста за наклеп.

Першу частину чемпіонату України Інгулець завершив на 14 місці із 13 очками в активі. Чемпіонат України відновиться на початку березня.