Гуцуляк відновився після травми і врятував Полісся від поразки: як зіграла житомирська команда з Колосом

Переглядів 72
автор Павло Клименко Павло Клименко
У п'ятницю, 25 жовтня, у поєдинку 11-го туру української Прем'єр-ліги житомирське Полісся на своєму стадіоні приймало ковалівський Колос. Зустріч завершилася внічию з рахунком 1:1.
  • 40-й матч Полісся в УПЛ.
  • Колос може 20-й раз в гостях зіграв внічию в історії Чемпіонату.
  • Безпрограшная клубна рекордна серія Полісся в УПЛ триває 15 ігор: 9 перемог та 6 нічиїх.
  • Полісся на своєму полі не програє впродовж рекордних для клубу 11-ти матчів Чемпіонату: 6 перемог та 5 нічиїх.
  • 40-й гол в УПЛ забив Олексій Гуцуляк (Полісся).
  • 10-й тренерський матч Імада Ашура в УПЛ.

Напередодні зустрічі відновився один з лідерів Полісся Олексій Гуцуляк, який отримав травму в матчі за збірну України проти Чехії в Лізі націй. І саме хавбек житомирян врятував свою команду від поразки.

На 19-й хвилині гості відкрили рахунок. Точним ударом відзначився гравець Колоса Владислав Велетень.

Господарі відігрались на 54-й хвилині. Олександр Назаренко з лівого флангу зробив навісну передачу, а Гуцуляк ударом головою відправив м’яч у ворота Колоса.

Відео голів

Як не намагалися команди забити хоча б ще один гол, рахунок так і не змінився – нічия.