Іменитий клуб з Нідерландів зробив пропозицію по гравцю Зорі: джерело розкрило, чому Геллер може все зірвати

Переглядів 1912
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
Іменитий клуб з Нідерландів зробив пропозицію по гравцю Зорі: джерело розкрило, чому Геллер може все зірвати
Арсеній Батагов. Фото: ФК Зоря
Нідерландський клуб зробив офіційну пропозицію луганській Зорі стосовно центрального захисника Арсенія Батагова. Президент клубу Євгеній Геллер може зірвати трансфер.

Журналіст Михайло Співаковський повідомив, що Зоря отримала пропозицію від клубу з Нідерландів стосовно оборонця Арсенія Батагова.

«За моєю інформацією, днями у Зорю прийшла офіційна пропозиція від солідного європейського клуб на Арсенія Батагова. Цей клуб це – АЗ Алкмар. Стартова пропозиція десь близько 1 млн, але зрозуміло, що можна кудись рухатися далі».

Сам Співаковський сумнівається у можливості переходу Батагова до АЗ. Журналіст пригадав випадок, коли за двічі більшу суму президент Зорі Євген Геллер не відпустив Арсенія в Нью-Йорк Ред Буллз. 

«У мене тут погані прогнози, оскільки я пам'ятаю історію літнього зразку, коли надійшла пропозиція від Нью-Йорк Ред Буллз на 2 млн. Здається, що Євген Борисович так подивився на факс та сказав: «Fax you, 10 млн, будь ласка».

Не знаю, можливо зараз буде 5 млн. Але що робити команді, яка зараз не гратиме у єврокубках, а в ростері має півтора таких гравців як Батагов, яких можна реалізувати як актив», – зазначив Співаковський на ютуб-каналі «ТаТоТаке».

  • Батагов влітку 2022-го перейшов у Зорю з Дніпра-1 як вільний агент. Його чинний контракт з луганським клубом розрахований до червня 2025 року.
  • Арсеній у цій кампанії провів 19 матчів за луганців у всіх офіційних турнірах: два голи, два асисти.
  • Transfermarkt оцінює вартість 21-річного захисника у 1,8 млн євро.
  • АЗ посідає четверту сходинку в Ерадивізі, маючи 35 очок після 19 турів. На груповому етапі Ліги конференцій нідерландці посіли третю сходинку у квартеті з Астон Віллою, Легією та Зріньскі.
  • Загалом АЗ є двократним чемпіоном Нідерландів. Також клуб завоював чотири Кубки та один Суперкубок країни.